Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiat Słupski
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wykaz Uczniowskich Klubów Sportowych wpisanych do ewidencji Starostwa Powiatowego w Słupsku

  1. UKS „Tęcza" Łupawa, Łupawa 22, 76-242 Łupawa
  2. UKS „ Piast" SP Wrzeście, Wrzeście 44,76-200 Słupsk
  3. UKS „Sparta" SP Sycewice, ul. Szkolna 1, 76-256 Sycewice
  4. UKS „Bałtyk" przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Ustce, ul. Jagiellońska 1, 76-270 Ustka
  5. UKS „Atlas" SP Główczyce, ul. 22 Lipca 16, 76-220 Główczyce
  6. UKS w Zagórzycy, Zagórzyca 76-231 Damnica
  7. UKS „Start" w Głobinie, Głobino 47, 76-200 Słupsk
  8. UKS "IMPULS"przy Szkole Podstawowej w Domaradzu, Domaradz, 76-231 Damnica /działalność zawieszona/
  9. Uczniowski Klub Sportowy Przy Zespole Szkół w Damnicy ul. M. Konopnickiej 1,76-231 Damnica
  10. UKS „Mikołajek" w Gardnie Wielkiej, ul. Mickiewicza 20,76-213 Gardna Wielka
  11. UKS „Fala" przy SP w Ustce, ul. Jagiellońska 1,76-270 Ustka
  12. UKS „Orzeł" przy SP w Objeździe, Objazda 95, 76-211 Objazda /działalność zakończona/
  13. UKS „Orliki" SP w Jezierzycach, Jezierzyce 18, 76-200 Słupsk - STOWARZYSZENIE ZLIKWIDOWANE
  14. UKS „Olimpijczyk" SP w Kwakowie, ul. Słupska 5, 76-251 Kobylnica
  15. UKS „Orion" SP w Potęgowie, ul. Szeroka 16, 76-230 Potęgowo
  16. UKS „Olimp" w Dębnicy Kaszubskiej, ul. Zjednoczenia 28,76-248 Dębnica Kaszubska
  17. UKS „Słupia" w Ustce, ul. Darłowska 3 B, 76-270 Ustka
  18. Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin w Ustce przy SP Nr 1, ul. Darłowska 18, 76-270 Ustka
  19. UKS "HETMAN" w Ustce Przy Szkole Podstawowej Nr 1, ul. Darłowska 18, 76-270 Ustka /działalność zawieszona/
  20. UKS „Albatros Redzikowo" przy Szkole Podstawowej w Redzikowie, Redzikowo 16 A, 76-204 Słupsk 6
  21. UKS „Sokół" w Warcinie przy Zespole Szkół Leśnych w Warcinie, 77-230 Kępice
  22. UKS „Łupawia" przy Gimnazjum w Łupawie, Łupawa 76-242 Łupawa 22
  23. Centrum Sportów Wodnych OPTY Ustka, ul. Westerplatte 19 B,76-270 Ustka
  24. UKS „ORLIK" Siemianice, ul. Słupska 42, 76-200 Słupsk
  25. UKS „ORZEŁ" przy Szkole Podstawowej w Kończewie, ul. Szkolna 1, 76-251 Kobylnica
  26. UKS „ZEFIR" przy Gimnazjum w Potęgowie, ul. Ogrodowa 8 B, 76-230 Potęgowo - LIKWIDACJA
  27. UKS „Słowiniec" przy Publicznym Gimnazjum w Objeździe, Objazda 55, 76-211 Objazda
  28. UKS „Victoria" w Dębnicy Kaszubskiej, ul. J. Sobieskiego 3, 76-248 Dębnica Kaszubska  /działalność zakończona, stowarzyszenie zlikwidowane/
  29. Harcerski Klub Sportowy "LOTNA" w Redzikowie, Redzikowo 4 C, 76-204 Słupsk 6
  30. UKS „PIAST-B" w Kobylnicy, ul. Główna 63, 76-251 Kobylnica
  31. UKS „START" przy Szkole Podstawowej w Motarzynie, Motarzyno 9A, 76-248 Dębnica Kaszubska
  32. UKS Lekkiej Atletyki i Piłki Nożnej "ROWOKÓŁ" w Smołdzinie, ul. Boh. Warszawy 48, 76-214 Smołdzino
  33. UKS "Ji-Jitsu" GEPARD w Ustce, ul. Jagiellońska 1, 76-270 Ustka
  34. UKS Grand Lubicz Tennis Academy w Ustce, ul. Ogrodowa 7,76-270 Ustka
  35. UKS "WŁÓCZYKIJ"  w Słonowicach, Słonowice 4, 76-251 Kobylnica
  36. UKS "Kyokushin Karate Kępice Oyama", ul. Szkolna 1, 77-230 Kępice
  37. UKS "Feniks" w Skórowie, Skórowo 13a, 76-230 Potęgowo
  38. UKS OLIMPIA Domaradz w Domaradzu, Domaradz 20/3, 76-231 Damnica
  39. UKS Studnica Przytocko , Przytocko17, 77-230 Kępice
  40. UKS "Gminna Akademia Piłkarska" w Bruskowie Wielkim, Bruskowo Wielkie 14 A, 76-200 Słupsk
  41. Uczniowski Klub Sportowy "ORLIKI" Kończewo, ul. Szkolna 1, 76-251 Kobylnica
  42. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,,ŻELKI” Żelkowo ,przy ZSP w Żelkowie, Żelkowo 26, 76-220 Główczyce
  43. Uczniowski Klub Sportowy "Bierkowo", Bierkowo, ul. Grodzka 89, 76-200 Słupsk

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marcin Fąfara 03-07-2013 14:43:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Tates-Kardaś 27-09-2018
Ostatnia aktualizacja: Anna Tates-Kardaś 19-06-2020 09:20:50